לחץ כדי לאפשר זום
searching...
לא מצאנו תוצאות
מפה פתוחה
נוף מפת דרכים הלוויין היברידי פְּנֵי הַשֵׁטַח המיקום שלי מסך מלא הקודם הַבָּא

0 ₪ ל 1,500,000 ₪

אפשרויות חיפוש נוספות
מצאנו 0 תוצאות. צפה בתוצאות
חיפוש מתקדם

0 ₪ ל 1,500,000 ₪

אפשרויות חיפוש נוספות
מצאנו 0 תוצאות
תוצאות החיפוש שלך

טיפים למעבר דירה

פורסם על ידי הבלוג של א.י אדיר | חטיבת הנדל"ן עַל 8 בדצמבר 2015
| 0

איך לעבור דירה ולהישאר בחיים?

מעבר דירה הוא מבצע לא פשוט אבל אם יודעים להתארגן נכון אפשר לעבור זה בשלום, ואפילו בהצלחה. רשמו לכם כמה טיפים למעבר קל ובטוח:

 לא לפחד לזרוק 
לא רק כישורי האריזה שלכם עומדים למבחן – גם היכולת שלכם לסנן ולהיפטר מחפצים מיותרים גם אם הם בעלי ערך סנטימנטלי כמו רהיטים, לבוש, ספרים, ניירת לא רלוונטית ועוד.
נסו לשאול את עצמכם מתי בפעם האחרונה השתמשתם בחפצים האלו? אם קשה לכם לזכור, סימן שהגיע הזמן לשלוח אותם לדרכם.
אתם יכולים לפרסם באתרי מסירות חפצים, אתרי יד שנייה, להעביר לחברים או לתרום לנזקקים.

.

התחילו לאסוף קרטונים
לא כדאי לחכות לרגע האחרון, ולא כדאי להתפשר על קרטונים שמצאנו במקרה.
ארגזי קרטון איכותיים אפשר להשיג מחברים שעברו דירה לאחרונה, עסקים המשתמשים בארגזים באופן תכוף או פשוט לרכוש מחברת ההובלות עצמה בעלות סבירה עבור ארגזי קרטון איכותיים. דאגו שיהיו בבית כמה גלילים של סרטי הדבקה (סילוטייפ) עבים, טושים עבים טובים לסימון הארגזים ועיתונים לעטיפה של חפצים שבירים.

תארזו נכון
חלקו את הארגזים לפי חדרים בבית וסוג הציוד ועל כל ארגז לאן הוא שייך. אם המובילים מבינים מה כתוב על הארגז, לא תהיה להם בעיה להניח אותו במקום הנכון בדירה החדשה.
אריזה ופריקה הם היום חלק מהשירותים של חברות הובלה בארץ, בתוספת תשלום.
למרות הרתיעה של חלק מאיתנו מזה שיגעו לנו בדברים, השירות יעיל, חוסך לכם המון זמן ולא יקר – בסדר גודל של כאלף שקלים למשפחה קטנה. שווה לשקול שימוש בשירות אם תכולת הבית גדולה במיוחד או אם זמנכם קצר מסיבות שונות.

יום המעבר
יום המעבר הוא מבצע צבאי בפני עצמו – צריך לתזמן בו כל פרט כדי לא לפספס ולהסתבך. דאגו לארוחות ושתייה מוכנות מראש או קנויות, בעיקר אם יש ילדים בבית. ארזו בנפרד בגדים להחלפה, מצעים, כלי מקלחת ופריטים חשובים כמו התיק של העבודה כדי שיהיו נגישים וזמינים.

בהצלחה!

  • אודותינו


    א.י.אדיר בונה בינייני מגורים בסטנדרטים גבוהים המתחילים בתכנון מתקדם, דרך בניה בתקנים מחמירים ועד עיצוב עשיר ורחב ידיים. כחברה הפועלת מזה כשני עשורים אנו פועלים בתודעת שירות גבוהה המושתת על יסודות איתנים ובסוף כל תהליך מוסרים בתים שנועדו להכיל ולשרת אנשים ומשפחות בהרמוניה של החיים..

השווה רישומים

WhatsApp chat
דילוג לתוכן